Perge Antalya

PROJE DETAYLARI

Antalya ili Mekez 3. Bölge ilçesi Alan Mah. kain ve vaki tapunun 7818 Ada 2 ve 3 Parsel numarasında kayıtlı 6288 m2 arsa üzerine yapımına ortak olarak üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 4 Blokta 72 adet 150 m2 dairelerden oluşmaktadır. Antalya İli Perge Bulvarında bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 10800 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Çakmak İstanbul

PROJE DETAYLARI

Ensar İnşaat A.Ş. ile beraber yürütmekte olduğumuz bu proje 1500 m2 üzerinde 9 kat, 27 daireden oluşmaktadır. 2+1, 3+1 toplam üç tip daire her ailenin ihtiyacını karşılamaktadır. 2006 deprem yönetmeliğine göre tasarlanmış , ısı ve ses yalıtımları kusursuz planlanmıştır.Anadolu yakasınınn en merkezi yerlerinden biri olan Ataşehir bölgesindedir. Size ait özel otoparkınızdan arabanıza bindikten sonra 3 dakika içinde Ataşehir Migros’a, Kozyatağı Carrefour’a ise sadece 5 dakika da ulaşabilirsiniz. Bu proje İstanbul’un en fazla değerlenecek yerlerinden birindedir.

Bu projede ev Sahipleri sedece bir konut değil, keyifli bir sosyal yaşam satın alacaklar. Yeşil alanları, süs havuzları kamelyası, basket sahası ve en önemlisi çocuk oyun parkı ile 24 saat kesintisiz güvenliğin sağlandığı bir yaşamın tadına varacaksınız.

Satış Ofisi
Çakmak Mahallesi Şehit Burak Kurtuluş Caddesi No: 134 ( Ataşehir Karşısı ) Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 420 91 29 Fax : 0216 420 91 30

TEKNİK BİLGİLER

İstanbul ili Ümraniye ilçesi Çakmak(Şerifali) bölgesinde, 1500m2 arsa üzerine yapımı devan eden inşaatın yapım şartnamesi aşağıda verilmiştir.

Yapım Şartnamesi

İnşaat sistemi, betonarme kalıp, bölücü duvarlar Tuğla, alçı sıva

Dış cephe: kaplama, gaz beton dış duvar yapı elemanları, dekoratif prese tuğla cephe kaplaması, tekovit renkli sıva sistemi(izolasyon + file + sıva)

Çatı, ısı ve su izolasyonlu teras, çatı

Isıtma sistemi, doğalgaz tam otomotik kontrollü kombi, kompakt ventili, termostatik vanalı panel radyatör, her konutta bağımsız konvektör kontrol panoları

Sıhhi tesisat sistemi, Polipropilen boru ile yapılmış sıhhi tesisat. Doğalgaz tesisatı, mutfaklarda doğalgaz kaçağı alarm cihazı konuşlandırılmıştır.

Kazan dairesi, asansör, yangın kaçışları merdiven ve site dış aydınlatması için kesintisiz enerji(jeneratör) konulmuştur. Elektrik kaçağı halinde akımı kesecek hayat kurtarıcı kısa devre rölesi, özel ve TSE li kablo, priz, anahtar ve otomatik sigorta konulacaktır.  Cebri havalandırmalı yangın kaçış merdiveni,  yangın dolabı, ihbar butonu ve yangın alarm ihbar sirenleri bulunmaktadır.

Salon, odalar laminat parke, mutfak, giriş holü, banyolar ve teraslarda özel seramik olacaktır. Duvarlar alçı saten sıva üzerine su bazlı boya, banyolar tavana kadar özel duvar seramiği olacaktır.

Oda kapılar özel ahşaptan, özel kapı aksesuar ve madeni aksamı, özel ahşap giriş kapısı, ısı camlı, ahşap görünümlü plastik doğrama, mutfak dolabı + aspiratör, laminat tezgah, ankastre ithal eviye kullanılacaktır.

Banyolar da gömme lavabolu banyo dolapları, özel vitrifiyeler, özel armatür ve aksesuarlar, havlu kurutuculu radyatör kullanılacaktır.

Her oda ve mutfakta ankastre kablolu TV aboneliğine uygun TV anten ve telefon hattı, blok giriş kapısı görüntülü interkom sistemi, Uydu yayınlarını izlemeyi sağlayan merkezi alıcılar (Çanak anten), dairelerde ise her türlü teknolojik alt yapı ile donatılmıştır.

Bina girişi döşeme kaplamaları seranit, merdiven basamakları, asansör holleri ve sahanlıklar garanit olacaktır. Site ortak alanlarında süs havuzlu kamelya, açık spor alanı, çocuk oyun alanı ve peyzaj düzenlemesi yapılacaktır.

Her daireye 1 otoluk, güvenlikli, duman dedektörlü, yangın ihbar sistemli, otomatik kapılı  yer altı otoparkı bulunmaktadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır, Site çevresi güvenlik korumalı, konutlarla güvenlik görevlisi arasında interkom sistemi bulunmaktadır.

SATIŞA SUNULAN ÜRÜN SÖZLEŞMESİ VE TEKNİK ŞARTNAMEDE BELİRTİLMİŞTİR…….

VAZİYET PLANI

Antalya Okul

PROJE DETAYLARI

Kuş Kavağı Mah. Akdeniz Bulvarı 543. Sk. No: 126 Konyaaltı / ANTALYA adresinden bulunan, 2007 yılının temmuz ayında mevcut binaların tamamı yıkılarak, hayırsever Ziya Denizhan Öner adına günümüz şartlarına uygun, modern ve hemen hertürlü ihtiyacı karşılayan 24 derslikli yeni bir bina inşa edilmiştir. 2007-2008 2. döneminden itibaren eğitime devam etmektedir. Okulun adı Z. Marsel – Z. Denizhan Öner İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI