YENİ PROJEMİZİN İSMİ BELİRLENDİ: AVCIL CADDE

admin Avcıl Yapı, Genel Haberler 0 Yorum

Elazığ’ın gözde caddelerinden Malatya Caddesinin en fazla proje üreten inşaat firması Avcıl Yapı TOFAŞ kavşağındaki yeni projesinin ismini belirledi: Avcıl CADDE. Yeni projemiz için özel bir logo da tasarlandı. Şirketimizin “A” ve “V” harflerinden oluşan bu logo aynı zamanda geleceği tasarlayan vizyonumuzu da sergilemektedir.

 

AVCIL YAPI’DAN ELAZIĞ’A YENİ BİR YATIRIM

1974’ten beri Elazığ, İstanbul, Antalya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşam alanları, ticari mekânlar ve eğitim binalarını tasarlayarak inşa eden Avcıl Yapı Elazığ’a yeni bir yatırım daha kazandırıyor.

50 yıla yakın deneyimi, misyon ve vizyonu ile bütün projelerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayan Avcıl Yapı, Elazığ Malatya Caddesinde MİS-AŞ’a ait olan AVM binası ve 37.725 m2 arsayı “Taşınmaz Satış Vaadi ile Arsa Payı Kat Karşılığı” sözleşmesi ile satın almıştır. Sözkonusu arsada şehrimizin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uygun yeni bir yaşam konsepti inşa edilecektir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR:

  • Proje ne zaman başlayacak ve detayları belli midir?

Projemiz 2018 yılında başlayacak olup 4 yılda tamamlanması öngörülmektedir. Dairelerin 220 m2 brüt alana sahip olması, sosyal donatılarının en lüks şekilde imal edilmesi ve yüksek kaliteli malzeme kullanılması konusunda MİS-AŞ yetkilileriyle ile mutabakat sağlanmıştır. Ancak Projemizin ismi de dâhil diğer detaylar (satış fiyatı, oda sayısı, kat sayısı, görseller vb.) önümüzdeki dönemde açıklanacaktır.

  • Avcıl Yapı, AVM Binasına ilişkin nasıl bir yol izleyecek?

Avcıl Yapı, AVM Binasının kiralanması konusunda ulusal bir perakende şirketi ile anlaşmıştır. Yakın zamanda bu bina kıymetli Elazığ halkına yeniden hizmet etmeye başlayacaktır.

  • Avcıl Yapı’nın bu projesinin MİS-AŞ Şirketi paydaşlarına nasıl bir katkısı olacak?

Avcıl Yapı, sözkonusu AVM binası ve arsanın satın alınması karşılığında MİS-AŞ şirketine üzerinde uzlaşılan bir sayıda daire imal edip 4 yılda teslim etmeyi planlamaktadır. MİS-AŞ hissedarlarının hak ve menfaatlerine ilişkin MİS-AŞ şirketi yetkililerinden bilgi alması gerekmektedir.

AVCIL 1.JPG
AVCIL 2 JPG.JPG
AVCIL 3.JPG

Malatya Caddesi Kentsel Dönüşüm Projemiz Başladı!

Avcıl Yapı olarak, Malatya Caddesinin en gözde mevkilerinden biri olan TOFAŞ Kavşağındaki kentsel dönüşüm projesine start verdik.  80 adet “Sanayi Sitesi” konutunun yıkım ve hafriyat işleri çevreye ve doğaya zarar vermeden başarıyla tamamlandı. 96 adet akıllı daire ve 13 mağazadan oluşacak 2 blok-15 katlı yeni projenin temeli 2017 Kasım ayında atılacak. Projenin 24 ay içerisinde tamamlanması ve hak sahiplerine daire ve mağazaların teslim edilmesi planlanmaktadır.

Heyecan uyandıran bu projemize ilişkin detaylı bilgileri şirket merkezimizde yakından takip etme imkanınız bulunmaktadır.