Malatya Yolu – 13

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez 2. Bölge ilçesi Sürsürü Mah. İki Yol Arası Mevkiinde kain ve vaki tapunun 1161 Ada 3 Parsel numarasında kayıtlı 5176 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 10 adet herbiri 630 m2 bodrum ve çekme katları bulunan dükkanlardan ve 4 adet herbiri 1030 m2 çok amaçlı salonlardan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 10420 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 12

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez 2. Bölge ilçesi Sürsürü Mah. İki Yol Arası Mevkiinde kain ve vaki tapunun 1312 Ada 7 Parsel numarasında kayıtlı 600 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 2 adet herbiri 600 m2 olan bodrum dahil 5 katlı İş Yerinden oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 1200 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 11

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Merkez ilçesi Sürsürü Mah. kain ve vaki tapunun 30j-III pafta 1326 Ada 7 Parsel numarasında kayıtlı 3027 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 12 adet 225 m2 daireler ve herbiri 1850 m2 bodrum ve çekme katları bulunan 2 adet dükkanlardan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 6400 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 10

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez 2. Bölge ilçesi Sürsürü Mah. Yukarı Mera Mevkiinde kain ve vaki tapunun 1376 Ada 3 Parsel numarasında kayıtlı 2600 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 12 adet 200 m2 daireler ve herbiri 695 m2 bodrum ve çekme katları bulunan 4 adet dükkanlardan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 6091 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 9

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez Sürsürü Mah. kain tapunun 1330 Ada 1, 10, 11 Parsel numarasında kayıtlı 1999 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 16 adet 200 m2 dairelerden oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 3567 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 8

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez Sürsürü Mah. kain tapunun 1329 Ada 1 ve 4 Parsel numarasında kayıtlı 3826 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 4 adet 2295 m2, 2 adet bodrum katı olmak üzere 6 katlı plazalardan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 9182 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

Elazığ ili Merkez ilçe Ada 1329 Parsel 1 ve 4 numaralı Sürsürü Mah. Yukarı Mera mevkii 3816 m2 arsa üzerine, yapımı Avcıl Yapı İnş. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üstlenilmiş inşaatın krokileri ve yapım şartnamesi aşağıda verilmiştir.

Yapım Şartnamesi

1-) İnşaat, piyasadaki en kaliteli malzeme ile üstün işçilik kullanılarak onaylanan plan ve projesine göre yapılacaktır. Tabliye kalınlığı 25 cm. den az olmayıp, mantar döşeme olacaktır.
2-) Taşıyıcı sistem betonarme karkas olarak yapılacaktır. 1..Sınıf depreme dayınıklı ve temeli radyal temel olacak şekilde bina statigi yapılacaktır.
3-) Inşaat hazır beton C30 beton kullanılacaktır.
4-) Duvar ve döşemelerde ısı ve ses yalıtımı yapılacaktır.
5-) Kazan dairesi, sığınak ve garaj duvarları normal kaba ve ince sıva ile sıvanacaktır. Tavan kaba serpme sıva atıldıktan sonra ince sıva yapıldıktan sonra tavan ve duvarlar boyanacaktır.
6-) 7500 m2 işyerini ısıtabilecek kapasitede sıvı ve katı yakıt (kömür) ile çalışan doğalgaza dönüşümlü yarım silindirik (Kamak marka) kalorifer kazanı olacaktır. Kalorifer kazanı yanına bir pissu çukuru yapılıp STANDART marka bir pis su pompası monte edilip roğara bağlanacaktır.
7-) Dairelerdeki kalorifer sistemi hem kombi sistemiyle çalışacak hem de merkezi sistemle çalışacak şekilde projelendirilecektir. Merkezi sistem ve doğalgaz sistemi (kombi) bir kollektöre bağlanacaktır. Kollektördeki vanaların açılıp kapanmasıyla istenilen sistem çalıştırılabilecektir. Buradaki kollektör pirinç, ECA veya makro marka olacaktır. Kalorifer su boruları polietilen (PE) boru olacaktır. Tesisattaki temiz ve atık su plastik boruları pilsa marka olacaktır. Pis su boruları 3.2 et kalınlığında olacaktır. Kalorifer demir siyah borular borusan marka olacaktır. Daire içindeki kalorifer boruları kendinden kılıflı Pexb Pilsa mobil sistem boru olacaktır.
😎 Merdiven rıhtları, merdiven sahanlıkları, merdiven pasementoları, kaliteli tabii bej mermer olacaktır. Bu imalatlar bodrumdan çatıya kadar devam edecektir .Merdiven kenarları na mermer süpergelik konulacaktır. Merdiven pasamentoları 1.20 yükseklikte olup üstüne küpeşte konulacaktır. Merdiven korkulukları krom nikel olacaktır. Yangın merdiveni demir profilden standartlara uygun bir şekilde yapılacaktır.
9-) Pencere, parabet ve denizlikler bej renk mermer olacaktır.
10-) WC ler, mutfaklar tavana kadar (0,30 x 0,60) ebadında 1.Sınıf Çanakkale Seramik veya Serel marka seramik ile kaplanacaktır. Mutfak, wc mahallerinin yer döşemeleri (0.33 x 033) ebadında 1.Sınıf Çanakkale veya Serel marka sırlı granit seramikle döşenecektir.
11-) İŞ MERKEZİ, dış duvarları ve ara bölmeler Ytong malzemesi ile örülecektir. Dış duvarlar montalama sistemi ile yalıtımı yapılıp İŞ MERKEZI ÖN CEPHESİ Aliminyum mavi cam kaplamalı olacak diger duvarlar TERRAPAN VEYA TERAPANEL CEPHE KAPLAMASI ile kaplanacaktır.
12-) İŞ MERKEZİ iç kapıları 1.Sınıf budaksız çam kerestesinden mobilya tipi olacaktır. İç kapı kilitleri sarı Kale marka 151-R (Rulmanlı) olacaktır.
13-) Mutfak dolapları 1.Sınıf MDF ve 1.Sınıf kaliteli PVS kaplamalı Modüller olacaktır. Renk ve desenler arsa sahibinin belirleyecegi 1.Sınıf Granit tezgah olacaktır. Mutfağa bulaşık makinası ve eviye tesisatı çekilecektir.
14-) Radyal temel altına Mebran bütüm esaslı katkı maddesi döşenecektir.
15-) Dış perde duvarlar ve teras tabiiyesi kristalize su yalıtımı harcıyla ( Weber.dry.SS-15) çimento esaslı geliştirilmiş UV dayanım elastik su yalıtım harcıyla sıvandıktan sonra

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 7

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez 2. Bölge ilçesi Sürsürü Mah. Heküke Önü Mevkiinde kain ve vaki tapunun 104 Ada 23 Parsel numarasında kayıtlı 274 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda 4 adet 175 m2 daireler ve 291 m2 bodrum ve çekme katı bulunan 1 adet dükkandan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 840 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 6

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Mekez ilçesi Sürsürü Mah. kain 30J-III Pafta 1345 Ada 10 Parsel numarasında kayıtlı 3070 m2 arsa üzerine yapımını üstlenmiş olduğumuz bu inşaatımızda herbiri 3070 m2, 1 adet bodrum katı olmak üzere 5 katlı 2 plazadan oluşmaktadır. Malatya Yolu üzerinde bulunan bu projemizin toplam inşaat alanı 6140 m2 dir.

TEKNİK BİLGİLER

 

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 4

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Malatya yolu üzerinde inşasını tamamladığımız bu bina 1837 m2 arsa üzerinde, her biri 550m2 2 adet çekme katlı dükkan ve 175 m2 3+1 odalı 12 adet daireden oluşmaktadır. Daire ve dükkanlar sahiplerini bulmuş ve memnuniyetlerini firmamıza iletmişlerdir.

Malatya yolu üzerinde inşa ettiği 3. bina olan bu proje, kalitesi ve estetik görünümüyle müşterilerimizin yoğun ilgisini çekmiş, kısa zamanda daireler tükenmiştir. Bu ilgi yeni projeler üretme konusunda bizi teşvik etmiş ve kararlılığımızı arttırmıştır.

TEKNİK BİLGİLER

Elazığ ili Merkez ilçe Ada 1157 Parsel 4 numaralı Sürsürü Mah. Malatya Cad. Tedaş karşısındaki 1837 m2 arsa üzerine, yapımı Avcıl Yapı San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üstlenilmiş inşaatın yapım şartnamesi aşağıda verilmiştir.

Yapım Şartnamesi

Tüm proje, belediye inşaat ruhsat harçları, bina yapım giderleri, SSK primleri, resmi harç ve vergileri ve bundan sonra gelebilecek belediye,SSK, maliye vergi harçları ile iş kazası meydana gelmesi halinde tazminat ve ödemelerin tamamı ile binanın kat irtifakının kurulması harçları müteahhit şirkete ait olup, bağımsız bölümlerin iskan harçları, elektrik ve su abone ücretleri bağımsız bölüm maliklerine aittir

Bina proje ye uygun olarak inşa edilecek, betonarme karkas, radia temelli, deprem yönetmeliğine uygun, dış duvarlar ısı yalıtımlı (YTONG BLOK), çatı ahşap kaplama üzeri 3mm mebran kullanılacaktır

Isıtma sistemi Fuel-Oil sistemli olup, doğal gaza dönüşümlü olacaktır.Petekler panel radyatörlü mobil olacaktır.Kullanılacak tesisat ve malzemeler TSE ve İSO standartlarında olacaktır.Brolör ve pompalar Baymak markalı, kazan ise Altıntaş markalı olacaktır

Dış doğramalar 1.sınıf plastik doğrama ve ısıcamlı olacak, iç kapılar fındık renkli presli çift kaplı ahşap kaplama olacak, daire giriş kapıları kale kilitli 12 anahtarlı 1.sınıf çelik kapı olacaktır

Bütün ıslak zeminler 33*33 seramik kaplama olacak, duvarlar 33*33 fayans yapılacak, balkon 33*33 granit seramik kaplama olacak, kullanılan malzeme Çanakkale, Vitra veya Toprak markalı olacaktır.

Banyolara 140*140 ebadında küvet, 90*90 tuş teknesi, ayaklı lavabo,klozet ayrıca banyo dolabı Hilton tipi olacaktır. Armatürler ve musluklar ECA veya ARTEMA marka olacaktır

İç mekan duvarları alçı sıva üzeri saten boya ile kaplanacak, tavanlar plastik boya olacak, kartonpiyer yapılacaktır

Binaya 5 kişi kapasiteli çift hızlı asansör konulacaktır.

Dış kapı irtibatı için görüntülü diyafonlu zil sistemi takılacak. Elektrik malzemeleri TSE ve İSO standartlarında olacaktır. Binaya merkezi TV sistemi, anten tesisatı, çift hat telefon tesisatı (Bütün odalara, mutfağa ve banyoya) çekilecektir

Güneş enerjisi tesisatı çekilecek, binanın sıhhi tesisatı 1.sınıf Pilsa marka olacaktır

Dairelerde mutfak dolapları laminat kaplama, tezgah 1.sınıf suni mermer olacaktır. Bütün odaların tabanı 1. sınıf laminat parke olacaktır. Binanın girişinden itibaren çatıya kadar merdivenler mermer kaplama olacaktır

Binaya ait otopark girişi manyetik kumandalı olacak. Çevre düzenlemesi yapılacak. Binanın dış cephesi 1. sınıf cam mozaik kaplama olacaktır.

VAZİYET PLANI

Malatya Yolu – 3

PROJE DETAYLARI

Elazığ ili Malatya yolu üzerinde inşasını tamamladığımız bu bina 1030 m2 arsa üzerinde, 310m2
1 adet çekme katlı dükkan ve 175 m2 3+1 odalı 6 adet daireden oluşmaktadır.

Özel bir çalışma olarak uygulanan bu proje Malatya yolu üzerinde inşa edilecek olan diğer yapılara referans olarak gösterilmiş ve binaların ticari ve konut alanlarının oranları ve emsal değerleri bu proje baz alınarak uygulanmıştır.

TEKNİK BİLGİLER

Elazığ ili Merkez ilçe Ada 1157 Parsel 14 numaralı Malatya Cad. Tedaş Karşısı 1030 m2 arsa üzerine, yapımı Avcıl Yapı San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üstlenilmiş inşaatın krokileri ve yapım şartnamesi aşağıda verilmiştir.

Yapım Şartnamesi

Tüm proje, belediye inşaat ruhsat harçları, bina yapım giderleri, SSK primleri, resmi harç ve vergileri ve bundan sonra gelebilecek belediye,SSK, maliye vergi harçları ile iş kazası meydana gelmesi halinde tazminat ve ödemelerin tamamı ile binanın kat irtifakının kurulması harçları müteahhit şirkete ait olup, bağımsız bölümlerin iskan harçları, elektrik ve su abone ücretleri bağımsız bölüm maliklerine aittir.

Bina proje ye uygun olarak inşa edilecek, betonarme karkas, rayda temelli, deprem yönetmeliğine uygun, dış duvarlar 30cm kalınlığında çift tuğla arası köpük, çatı ahşap kaplama üzeri 3mm mebran kullanılacaktır

Isıtma sistemi Fuel-Oil sistemli olup, doğal gaza dönüşümlü olacaktır.Petekler panel radyatörlü mobil olacaktır.Kullanılacak tesisat ve malzemeler TSE ve İSO standartlarında olacaktır.Brolör ve pompalar Baymak markalı, kazan ise Altıntaş markalı olacaktır.

Dış doğramalar 1.sınıf plastik doğrama ve ısıcamlı olacak, iç kapılar fındık renkli presli çift kaplı ahşap kaplama olacak, daire giriş kapıları kale kilitli 12 anahtarlı 1.sınıf çelik kapı olacaktır.
Bütün ıslak zeminler seramik kaplama olacak, duvarlar fayans yapılacaktır.

Banyolara küvet, ayaklı lavabo,klozet olacaktır. Armatürler ve musluklar Uluel marka olacaktır.

İç mekan duvarları alçı sıva üzeri saten boya ile kaplanacak, tavanlar plastik boya olacak, kartonpiyer yapılacaktır.

Binaya 4 kişi kapasiteli asansör konulacaktır.

Dış kapı irtibatı için görüntülü diyafonlu zil sistemi takılacak. Elektrik malzemeleri TSE ve İSO standartlarında olacaktır. Binaya merkezi TV sistemi, anten tesisatı, çift hat telefon tesisatı (Bütün odalara, mutfağa ve banyoya) çekilecektir.

Güneş enerjisi tesisatı çekilecek, binanın sıhhi tesisatı 1.sınıf Pilsa marka olacaktır.

Dairelerde mutfak dolapları laminat kaplama, tezgah 1.sınıf suni mermer olacaktır. Bütün odaların tabanı 1. sınıf laminat parke olacaktır. Binanın girişinden itibaren çatıya kadar merdivenler mermer kaplama olacaktır.
Binanın dış cephesi 1. sınıf cam mozaik kaplama olacaktır.

VAZİYET PLANI